9999彩票欢迎您的到来!

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Antep Oğuzeli Narı / Gaziantep Oğuzeli Narı, Gürsu Deveci Armudu, Tamzara Dokuması Coğrafi İşaret Başvuruları 02 Mayıs 2019 tarih ve 52 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

`2. Ulusal Üniversiteler Patent Yarışması'na Başvurular Başladı

TÜRKPATENT tarafından düzenlenen para ödüllü 2. Ulusal Üniversiteler Patent Yarışması'na başvurular başladı

Devamı

Hezarfen Adana-Mersin Projesi Açılışı ve İşbirliği Protokolü İmza Töreni

Hezarfen Adana-Mersin Projesi Açılışı ve İşbirliği Protokolü İmza Töreni, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip ASAN, Adana Valisi Mahmut DEMİRTAŞ, Adana Sanayi Odası (ADASO) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki KIVANÇ, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan KIZILTAN'ın katılımıyla Adana Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Ordu Kivisi Coğrafi İşaret Başvurusu 15 Nisan 2019 tarih ve 51 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

TÜRKPATENT ve ROSPATENT Arasında Hızlandırılmış Patent İncelemesi Mutabakat Zaptı İmzalandı

Rusya Federal Fikri Mülkiyet Servisi-ROSPATENT ile TÜRKPATENT arasında Hızlandırılmış Patent İncelemesi (Patent Prosecution Highway-PPH) sisteminin kurulmasına ilişkin Mutabakat Zaptı imzalandı.

Devamı

İskenderun Teknik Üniversitesi'nde Sınai Mülkiyet Senato Bilgilendirme Toplantısı

Türk Patent ve Marka Kurumu ve Avrupa Patent Ofisi işbirliğiyle yürütülmekte olan “Üniversitelerde Sınai Mülkiyet Bilgisinin Yaygınlaştırılması Projesi” kapsamında 02 Nisan 2019 tarihinde İskenderun Teknik Üniversitesi’nde Sınai Mülkiyet Senato Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Bayburt Taşı İzmit Simidi, Karaköprü Narı, Kürtün Araköy Ekmeği Coğrafi İşaret Başvuruları 01 Nisan 2019 tarih ve 50 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

Şuhut Keşkeğine Coğrafi İşaret Belgesi

TÜRKPATENT Başkanı Prof. Dr. Habip Asan: "Coğrafi işaretler ülkelerin ekonomik ve bölgesel kalkınması için önemli bir araç olarak kullanılmaya başlandı" - "Avrupa Birliği ülkelerinde, coğrafi işaretlerden yıllık 40-50 milyar avroluk bir katma değer yaratılıyor"

Devamı

Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni Yeni Sayısı Yayımlandı

Kelkit Zilli Kilimi, Kastamonu Simidi, Çaycuma Manda Yoğurdu, Antep Kurabiyesi, Görele Dondurması Coğrafi İşaret Başvuruları 15 Mart 2019 tarih ve 49 sayılı Resmi Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı Bülteni 'nde yayınlandı.

Devamı

Gölbaşı'nın "Sevgi Çiçeği" Tescillendi

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yetişen sevgi çiçeği, tescilli ürünler arasında yerini aldı.

Devamı
Tümü
 

2. Ulusal Üniversiteler Patent Yarışması

Türk Patent ve Marka Kurumu Bilgi Sistemi

E-Başvuru ve Hizmetler

Hizmetler

İstatistikler

Elektronik İmzalı Evrak Sorgulama